Yönetim Kurulu

YÖNETİM KURULU BAŞKANI MATEMATİK ÖĞRETMENİ KİMYA BÖLÜM BAŞKANI

ŞENOL BİLGİLİ

ESRA BİLGİLİ

NİLÜFER KIRILMAZ

1998 yılında Marmara Üniversitesi, matematik öğretmenliği mezunudur. 3 yıl İstanbul’da öğretmenlik yaptıktan sonra  2002 yılında Bursa’da özel okul ve dershanelerde öğretmenlik yapmıştır.

2008 yılından itibaren az sayıdan oluşan öğrenci gruplarına özel ekibiyle masa başı özel ders çalışmalarına ağırlık vermiştir. 

2015 yılı Özgün Koleji kurucularındandır.

2002 yılında Uludağ Üniversitesi matematik bölümünden mezun oldu. 2013 yılına kadar Bursa’da özel okul ve dershanelerde çalıştı. Ayrıca bu kurumlarda matematik zümre başkanlığı görevlerinde bulundu.

2010 yılından itibaren eşi Şenol Bilgili’nin ekibiyle özel ders çalışmalarına katılmıştır. 2015 yılı “Özgün Koleji” kurucularındandır.

1998 yılında Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü'nden mezun oldu. On yıl dershanelerde çalıştıktan sonra 2008 yılı itibari ile Özgün Koleji kurucuları ile özel ders çalışmaları yaptı. 2015 Özgün Koleji kurucularndandır.

 
MATEMATİK BÖLÜM BAŞKANI MATEMATİK ÖĞRETMENİ  

ZAFER AYDIN

FERHAT BARIŞ TOKSOY  

1999 yılında Marmara Üniversitesi, matematik bölümünden mezun oldu.Yurdun çeşitli illerinde Malatya,Kırıkkale ve

Ankara da özel dershanelerde matematik öğretmenliği yaptı. 2012 yılından sonra Bursa da masa başı özel ders çalışmalarının içinde yer aldı.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1976 yılında  Erzurum’un  Şenkaya ilçesinde doğdu. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Matematik bölümünü bitirdi.2001-2015 yılları arasında çeşitli dershanelerde çalıştı. Dershane tecrübesini özel okula taşıyarak, eğitime katkı yapmaya devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.